Vítáme Vás na geoportále provozovaném resortem životního prostředí a zemědělství na Libereckém kraji. Můžete zde očekávat zejména mapové úlohy z oblasti životního prostředí, zemědělství a povodňové ochrany. Věnujeme se popularizaci těchto oblastí pro veřejnost a hledáme nové možnosti pro práci s mapou. Mapy a hry je nová výzva pro všechny formy práce s mapou - papírovou, elektronickou nebo její využití při outdoorových hrách.
 

« Zpět

Geografická data pro veřejnou správu

Krajský úřad Libereckého kraje se Zeměměřičským úřadem Praha pořádá seminář Geografická data pro veřejnou správu (data a služby resortu zeměměřictví a katastru). Seminář se koná v úterý 27. 9. 2016 od 9:00 hodin do 12:30 hod. v multimediálním sále Krajského úřadu Libereckého kraje, budova C, 3. patro. Na semináři obdržíte informace o produktech ČÚZK, především Zeměměřického úřadu (ZÚ), jejich možné použití ve veřejné správě, podmínky užití dat a služeb poskytovaných ČÚZK.Seminář je určen pro stávající i potenciální uživatelé produktů ČÚZK na krajském úřadě, pracovníkům z ORP a zástupcům měst a obcí. Zájemci se musí registrovali e-mailem na adresu antonin.svoboda@kraj-lbc.cz. 


 

 

Pozvánka na výstavu

 

DNY GIS 2016  Mapy nás baví!

Zveme všechny příznivce map a nových technologií na Dny GIS, které se budou konat v Krajské vědecké knihovně. Hlavními organizátorem akce je Liberecký kraj, resort životního prostředí a zemědělství. Akce se koná ve spolupráci s Krajskou vědeckou knihovnou v Liberci. Program najdete v přiloženém letáku. Registraci je na stránce http://goo.gl/ihN3ro.

  
Jsme partnery projektu pro tvorbu národní kartografické sítě